Dalje e rrallë në publik e binjakeve të njohura - Bota Sot
Dalje e rrallë në publik e binjakeve të njohura

Bota e Yjeve

Dalje e rrallë në publik e binjakeve të njohura

Më: 23 tetor 2018 Në ora: 21:50
Mary-Kate dhe Ashley Olsen

Mary-Kate dhe Ashley Olsen janë fotografuar së bashku pas një kohe të gjatë larg syrit mediatik, por ato ishin të panjohura natën e fundit.

32-vjeçaret binjake u panë në New York.

Fotografitë e fundit të binjakeve janë nga viti 2018 gjatë muajit qershor

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera