“Kam qenë ndër vajzat e para që…”, Inis Gjoni zbulon “tabunë” që theu në 96-n - Bota Sot
“Kam qenë ndër vajzat e para që…”, Inis Gjoni zbulon “tabunë” që theu në 96-n

Bota e Yjeve

“Kam qenë ndër vajzat e para që…”, Inis Gjoni zbulon “tabunë” që theu në 96-n

Më: 30 tetor 2018 Në ora: 15:06
Inis Gjoni

Së fundmi Inis Gjoni është e fokusuar më shumë në teatër. Në rolin e regjisore, ajo ka ngritur në skenë shumë shfaqje ndaj nuk e kemi parë në ekran.

Inis ka treguar gjatë një interviste për revistën “Who” shumë fakte që nuk i dinim për të.

Regjisorja e njohur ka zbuluar 20 gjërat që publiku nuk i di për të. Ndër to ishte se Inisi ka qenë ndër të parat vajza në Tiranë që ka drejtuar një automjet.

“Besoj se kam qenë ndër të parat vajza në Tiranë që kam drejtuar një automjet, në vitin 96′. Unë dhe Rudina Magjistari, kemi qenë ndër të parat”, është shprehur ajo.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat