Mësohet finalisti i dytë i Botërorit - Bota Sot
Mësohet finalisti i dytë i Botërorit

Botërori 2018

Mësohet finalisti i dytë i Botërorit

Më: 11 korrik 2018 Në ora: 07:21
Anglia dhe Kroacia janë dy gjysmëfinalistët që do të synojnë të prekin finalen e madhe

Sot zhvillohet ndeshja e dytë gjysmëfinale e Kampionatit Botëror të Futbollit.

Anglia dhe Kroacia janë dy gjysmëfinalistët që do të synojnë të prekin finalen e madhe në takimin që do të fillojë në ora 20:00.

Franca është finalisti i parë, pasi mbrëmë ka mposhtur Belgjikën me rezultat minimal 1-0.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera