Ronaldo: E pashë Neymarin të kufizuar në fushë - Bota Sot
Ronaldo: E pashë Neymarin të kufizuar në fushë

Botërori 2018

Ronaldo: E pashë Neymarin të kufizuar në fushë

Më: 11 korrik 2018 Në ora: 11:41
Ronaldo: E pashë Neymarin të kufizuar në fushë

Ronaldo Nazario mori pjesë në “Sport TV” të Kupës së Botës në Rusi, ku foli për ekipin brazilian dhe veçanërisht rolin e Neymar Jr. “Ne të gjithë pritnim më shumë nga Brazili, sepse është ekipi favorit në të tillë turne. Po kështu, prisja më tepër edhe nga Neymar. Unë nuk e di nëse operacioni i këmbës, apo ndonjë problem tjetër e ka munduar, por e pashë atë të kufizuar në fushë.

Mbërritja në Botëror sikur asgjë të mos kishte ndodhur, pas operacionit dhe qëndrimit tre muaj larg fushave, është situatë e vështirë. Sidoqoftë, ai është ende i ri dhe ka shumë talent. Bashkë me talentin shtohet shumë edhe përgjegjësia, ndaj duhet të mësojë”.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera