Kështu dukej dikur, sot është lojtari më i mirë në botë!

Botërori 2018

Kështu dukej dikur, sot është lojtari më i mirë në botë!

Nga: K. Goca Më: 16 korrik 2018 Në ora: 14:05
Kështu dukej dikur, sot është lojtari më i mirë në botë!

Një fotografi është postuar në historija ex, ku shihet ylli i futbollit kroat, Luka Modriç.  Ai ka pasur një fëmijëri shumë interesante dhe sipas asaj që shihet në foto, Modriç si fëmijë kur kulloste bagëtitë, sot është futbollisti më i mirë në botë. Mesfushori Luka Modriç me kombëtaren e Kroacisë fituan medaljen e argjendtë në Kampionatin Botëror – “Rusia 2018”. Modriç është shpallur futbollisti më i mirë i Kampionatit Botëror.  Kjo fotografi qarkullon të historia e emrave të mëdhenj të sportit të republikave të ndryshme ish jugosllave.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat