Dhunonin gratë e tyre, pranga dy shqiptarëve në Itali - Bota Sot
Dhunonin gratë e tyre, pranga dy shqiptarëve në Itali

Diaspora

Dhunonin gratë e tyre, pranga dy shqiptarëve në Itali

Më: 3 qershor 2019 Në ora: 19:10
Ilustrim

Dy shqiptarë janë arrestuar nga autoritetet italiane të Venecias, pasi dhunonin bashkëshortet e tyre.

Mediat në Itali bëjnë me dije se dy të arrestuarit janë H.I, 35 vjeç, dhe S.E, 40- vjeç.

Mëohet se 35-vjeçari, të shtunën në mbrëmje shkoi pa njoftuar në shtëpi pasi mendonte se bashkëshortja e tradhëtonte, edhe pse e kishte të ndaluar t’i afrohej asaj.

Gjithsesi, burri insistoi që gruaja të hapte derën. Gruaja njoftoi policinë që bëri arrestimin e tij.

Ndërsa për shtetasin S.E, policia bën me dije se për shkak të përkeqësimit të marrëdhenieve me bashkëshorten e kishte sulmuar atë.

Për fat të mirë gruaja nuk kishte marrë dëmtime serioze. Shqiptarit iu vunë prangat dhe iu ndalua që t’i afrohej bashkëshortes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...