Aksident tragjik në Itali, vdes një 19 vjeçar shqiptar - Bota Sot
Aksident tragjik në Itali, vdes një 19 vjeçar shqiptar

Diaspora

Aksident tragjik në Itali, vdes një 19 vjeçar shqiptar

Më: 7 korrik 2019 Në ora: 17:30
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një shqiptar 19 vjeç ka humbur jetën në një aksident rrugor që ndodhi në Bari të Italisë.

Siç njoftojnë mediat vendase, shqiptari po drejtonte një makinë “Renault Twingo”, kur humbi kontrollin dhe kaloi në korsinë tjetër, duke u përplasur me një “Audi”, që drejtohej nga një italian, i cili mbeti i plagosur.

Përplasja ka qenë fatale, ndërsa 19-vjeçari shqiptar humbi jetën menjëherë, pa mundur të transportohej në spital.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...