Letër e rastit, pa dorëza, adresuar vetëm minjve të kanalizimeve!

Diaspora

Letër e rastit, pa dorëza, adresuar vetëm minjve të kanalizimeve!

Nga: Aurel Dasareti Më: 4 prill 2021 Në ora: 13:33
Aurel Dasareti

Dëgjoj se plehrat të cilët popullsia kokëmishe e Kosovës gabimisht i ka zgjedhur për të mbrojtur interesat e vendit, nuk e bëjnë atë, por (bashkë me listën çetnike) mbrojnë interesat e Serbisë dhe xhepin e vet privat.

Zgjedhja e zonjës së nderuar Vjosa për presidente, faktikisht është respektimi i vullnetit (drejtave ligjore) të shumicës së votuesve të shtetit të Kosovës, dhe jo punë private (çështje simpatie apo antipatie për të si individ) sepse në këtë rast ju nuk është e domosdoshme ta doni Vjosën por ta respektoni ligjin-popullin që e votoi atë zonjë që në zemër është shumë më burrëreshë se ju burrec të mjerë. 

Ju minj të kanalizimeve, psikopatë që me dekada keni shitur prapanicën te armiqtë e kombit, akoma nuk kuptoni se jeni të detyruar të respektoni ligjin, sepse Kosovën nuk ua ka pjellë (...) askush.  

Është e të gjithë shqiptarëve. Por ama, faji nuk është i juaji, ju e kuptoni vetëm shkopin b*** dhe t`ju hedhin në kopshtin e plehrave, sepse dëshironi kthimin e Serbisë terroriste atje, të atyre që përveç krimeve tjera, dhunuan mbi 20000 femra shqiptare, i tregoni gjithë botës së shqiptarët nuk mund të ndërtojnë shtet.

Mos terrorizoni më Dardaninë.

Ikni o hajvan (nuk e them kafshë sepse do të ishte një ofendim për kafshët).

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat