Diaspora kërkon ulëse në Kuvend - Bota Sot
Diaspora kërkon ulëse në Kuvend

Diaspora

Diaspora kërkon ulëse në Kuvend

Më: 15 korrik 2017 Në ora: 20:40
Kuvendi i Kosoves

Në Kuvendin e Kosovës, ulëse po kërkojnë edhe disa shoqata shqiptare nga diaspora.

Sipas tyre, mërgata duhet të këtë përfaqësuesit e tyre në parlament.

Por, një gjë e tillë nuk po del të jetë aq e lehtë dhe e thjeshtë për t’u realizuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat