Durrës/ Të rinjtë demokratë sulmojnë me vezë bashkinë - Bota Sot
Durrës/ Të rinjtë demokratë sulmojnë me vezë bashkinë

Durrësi

Durrës/ Të rinjtë demokratë sulmojnë me vezë bashkinë

Më: 5 qershor 2019 Në ora: 19:52
Foto

Ka nisur protesta para bashkisë së Durrësit pas publikimit të përgjimeve nga Bild. Të rinjtë demokratë të vendosur në shesh dolën me pankarta: Rama, Dako IK!

Por ata nuk e ka kanë lënë me kaq, ata kanë goditur me vezë godinën e bashkisë dhe kanë shkelmuar derën e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat