Durrës, makina përplas për vdekje kalimtarin - Bota Sot
Durrës, makina përplas për vdekje kalimtarin

Durrësi

Durrës, makina përplas për vdekje kalimtarin

Më: 8 shtator 2019 Në ora: 15:41
Foto

Një kalimtar është aksidentuar për vdekje nga një automjet. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Durrës në lagjen 15.

Sipas policisë, një automjet ka përplasur një këmbësor, i cili si pasojë humbi jetën.

Policia dhe grupi hetimor shkuan në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...