Shoqërohen në polici 17 punonjës të Kadastrës në Durrës - Bota Sot
Shoqërohen në polici 17 punonjës të Kadastrës në Durrës

Durrësi

Shoqërohen në polici 17 punonjës të Kadastrës në Durrës

Më: 25 tetor 2019 Në ora: 10:27
Ilustrim

Policia e Durrësit ka shoqëruar 17 punonjës të Kasastrës shteterore në qytetin bregdetar.

Shoqërimet janë bërë mëngjesin e kësaj te premte, thanë burimet e Panorama.

Nuk dihet ende zyrtarisht për cfare jane shoqeruar, por një nga dyshimet është për lidhje me tjetërsimin e pronave në Gjirin e Lalëzit.

Mes të shoqëruarve raportohet se janë punonjës aktualë dhe ish-punonjës të agjencisë së pronave në Durrës.

Kohët e fundit në Kadastrën e qytetit ka pasur zhvillime që pas arrestimit të ish drejtorit Liridon Pula.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat