Mjeti i atentatorëve në Durrës gjendet i djegur në Rrogozhinë, ishte vjedhur

Durrësi

Mjeti i atentatorëve në Durrës gjendet i djegur në Rrogozhinë, ishte vjedhur

Më: 2 mars 2020 Në ora: 21:17
Foto

Mjeti që shikoni në foto u gjet i djegur  te Bishti i Zhurit në Rrogozhinë dhe dyshohet se u përket atentatorëve që vranë me armë zjarri mbrëmjen e sotme dy persona në Durrës, Dori Shkozën, 35 vjeç dhe Anxhelo Avdinë 34 vjeç.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat