Thirrja e kandidatëve socialistë në Durrës: Votoni PS-në dhe Edi Ramën

Durrësi

Thirrja e kandidatëve socialistë në Durrës: Votoni PS-në dhe Edi Ramën

Më: 19 prill 2021 Në ora: 15:48
PS në Durrës

Kandidatët socialistë të Durrësit i bënë thirrje qytetarëve që të mbështesin Partinë Socialiste dhe kryeministrin Edi Rama.

Në takimin e zhvilluar në Fermë-Xhafzotaj kandidatja Ana Dhamo kërkoi votën për 25 prillin.

Kandidati Alban Xhelili tha para banorëve se Partia Socialiste është alternative e vetme për të vazhduar projektet e nisura.

Ndërsa kryetarja e bashkisë Durërs Emiriana Sako foli për investimet që do të kryhen në njësinë administrative Rrashbull.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat