Durrës/ “BMW”-ja përfshihet nga flakët, gjatë natës

Durrësi

Durrës/ “BMW”-ja përfshihet nga flakët, gjatë natës

Më: 20 prill 2021 Në ora: 09:57
Foto ilustrim

Një automjet “BMW” është përfshirë nga flakët në Durrës, rreth orës 02:45 të mëngjesit të sotëm.

Makina, në pronësi të shtetasit me iniciale E.M. është djegur pjesërisht. Ngjarja ka ndodhur në lagjen 15 të qytetit bregdetar.

Nuk dihet ende nëse ishte zjarrëvënie e qëllimshme apo aksidentale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të zjarrit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat