Aksident në Durrës, makina kthehet përmbys, në gjendje të rëndë një person

Durrësi

Aksident në Durrës, makina kthehet përmbys, në gjendje të rëndë një person

Më: 14 qershor 2021 Në ora: 22:41
Foto nga aksidenti

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në lagjen nr.5  në Durrës.

Ora News mëson se si pasojë e aksidentit një person është plagosur dhe është në gjendje të rëndë për jetën.

Deri më tani ende nuk është identifikuar i plagosuri, sakaq nuk dihen shkaqet e aksidentit.

Sakaq Ora News, ka siguruar edhe videon e aksidentit ku shihen njollat e gjakut në tokë, ndërkohë që makina kthehet përmbys.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat