Përfshihet nga flakët shtëpia e 80-vjeçarit në Durrës

Durrësi

Përfshihet nga flakët shtëpia e 80-vjeçarit në Durrës

Më: 25 korrik 2021 Në ora: 18:07
Foto ilustrim

Një shtëpi është përfshirë nga zjarri në lagjen nr.18 në Durrës.

Policia njofton, se është shkrumbuar banesa e pabanuar e shtetasit F. B., 80-vjeç. Për fat të mirë, veç dëmeve material nuk ka raportime për të lënduar.

Ndërkohë, shërbimet zjarrfikëse ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për neutralizimin e flakëve, ndërsa grupi hetimor, po punon për përcaktimin e shkakut të zjarrit.

Njoftimi i policisë:

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 25.07.2021, në orën 16:05, në lagjen nr.18, Durrës, ka rën zjarr në banesën e pabanuar të shtetasit F. B., rreth 80 vjeç. Si pasojë ka vetëm dëme materiale.

Shërbimet e zjarrfikëses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve, grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të zjarrit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat