Haradinaj: Kthimi i fondeve pensionale nga Serbia, domosdoshmëri - Bota Sot
Haradinaj: Kthimi i fondeve pensionale nga Serbia, domosdoshmëri

Ekonomi

Haradinaj: Kthimi i fondeve pensionale nga Serbia, domosdoshmëri

Më: 20 mars 2019 Në ora: 14:03
Haradinaj dhe Metaj

Vëmendja për dinjitetin e pensionistëve është detyrë e të gjitha institucioneve të vendit.

Kështu ka deklaruar kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, në takim me përfaqësuesit e Federatës Sindikale të Pensionistëve, Invalidëve dhe të Moshuarve të Kosovës, prirë nga kryetari Sylejman Metaj.

Haradinaj në Facebook ka njoftuar se në këtë takim knë diskutuar për domosdoshmërinë e realizimit të të drejtës legjitime të kthimit të fondeve pensionale nga shteti serb

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...