Njihuni me Këmbimin Valutor, 02 Maj 2021

Ekonomi

Njihuni me Këmbimin Valutor, 02 Maj 2021

Më: 2 maj 2021 Në ora: 07:41
Ilustrim

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Euros dhe Frangës Zvicerane . Ndërkohë Dollari dhe Paundi Britanik dhe kanë shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                 Blihet 101.7                     Shitet 102.5

Euro:                                    Blihet 122.9                     Shitet 123.4

Paundi Britanik :                  Blihet 140.8                     Shitet 141.7

Franga Zviceriane:               Blihet 111 .2                     Shitet 112.1

Image
Këmbimin Valutor
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat