Këmbimi Valutor, 25 Korrik 2021

Ekonomi

Këmbimi Valutor, 25 Korrik 2021

Më: 25 korrik 2021 Në ora: 08:09
Foto ilustrim

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit, Euros dhe Frangës Zvicerane. Ndërkohë Paundi Britanik nuk ka pësuar ndryshime.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                Blihet 103.1                            Shitet 103.8

Euro:                                    Blihet 121.6                             Shitet 122.2

Paundi Britanik :                  Blihet 141.3                           Shitet 142.4

Franga Zviceriane:               Blihet 111.6                            Shitet 112.6

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat