Babai gjen pa jetë vajzën në makinë, ishte masakruar me thikë

Evropë

Babai gjen pa jetë vajzën në makinë, ishte masakruar me thikë

Më: 20 janar 2021 Në ora: 16:23
Babai gjen pa jetë vajzën në makinë, ishte masakruar me thikë

Një baba është përballur me tragjedinë më të madhe të jetës së tij, teksa gjeti pa jetë vajzën 19-vjeçe.

Ngjarja është raportuar në Gjermani, ndërsa e reja ishte në një makinë.

Mediat atje raportojnë se babai e gjeti vajzën në qytetin Lüneburg, në rrethana ende mister.

“Jana donte të mbaronte shkollën vitin e ardhshëm. Nuk e di kush mund t’ia këtë bërë këtë vajzës sime. Atë e kishin qëlluar me thikë dhe e kishin lënë ashtu.

Hetimet janë ende në zhvillim për të mësuar rreth ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat