Bytyqi viziton shkollën fillore ‘Gjon Serreqi’ në Ferizaj (Drejtpërdrejt) - Bota Sot
Bytyqi viziton shkollën fillore ‘Gjon Serreqi’ në Ferizaj (Drejtpërdrejt)

Ferizaj

Bytyqi viziton shkollën fillore ‘Gjon Serreqi’ në Ferizaj (Drejtpërdrejt)

Më: 24 shtator 2019 Në ora: 09:47
Foto

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi vizion shkollën fillore “Gjon Serreqi” në Ferizaj.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat