Seriali satirik “Qualunquemente” rikthehet me kapitullin e tretë

Filma

Seriali satirik “Qualunquemente” rikthehet me kapitullin e tretë

Më: 5 prill 2019 Në ora: 06:19
Seriali satirik “Qualunquemente”

Antonio Albanese dhe Cetto La Qualunque rikthehen në kinema me një film të ri, i treti në të cilën aktori komik do të interpretojë politikanin cinik dhe mashtrues kalabrez që prej vitesh merr vota dhe spektatorë me moton “Më shumë për të gjithë”.

Kapitulli i tretë do të titullohet “Cetto c’è”. Xhirimet do të nisin në muajin maj dhe premiera është vendosur më 21 nëntor të këtij viti.

Qualunquemente është një serial satirik italian, që premierën e parë e pati në fillim të vitit 2011, duke shënuar një sukses të jashtëzakonshëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat