Bebe Rexha është e përzgjedhura nga “Disney” për të interpretuar kolonën zanore të “Maleficent 2” - Bota Sot
Bebe Rexha është e përzgjedhura nga “Disney” për të interpretuar kolonën zanore të “Maleficent 2”

Filma

Bebe Rexha është e përzgjedhura nga “Disney” për të interpretuar kolonën zanore të “Maleficent 2”

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 15:13
Bebe Rexha

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, po arrin çdo herë e më shumë të shënojë arritje të shumta në karrierë.

Së fundmi është zyrtarizuar nga shtëpia e madhe diskografike “Disney”, që ajo do të jetë interpretuesja e kolonës zanore të filmit “Maleficent 2”, i cili shënoi sukses të jashtëzakonshëm me pjesën e parë.

“You can’t stop this girl” mban titullin kolona zanore që Bebe Rexha do ta interpretojë, dhe tashmë ka përfunduar incizimi i saj.

Kënga është një baladë e luajtur në piano, gjersa këngëtarja me prejardhje shqiptare ka njoftuar se ajo do të publikohet këtë të premte, më 20 shtator.

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat