Publikohet trajleri i filmit “Wrath of Man”

Filma

Publikohet trajleri i filmit “Wrath of Man”

Më: 30 mars 2021 Në ora: 14:22
Jason Statham

Është publikuar trajleri i filmit të ri me protagonist Jason Statham.

Jason Statham është protagonist në filmin e ardhshëm “Wrath of man”, i cili u punua nga Ritchie, Ivan Atkinson dhe Marn Davies.

Bazuar në thrillerin francez të 2004-ës “Le Convotyeur” nga Nicolas Boukhrief dhe i quajtur “Cash Truck”, “Wrath of Man” shfaq Statham si një “roje sigurie e re e kamionit të parave misterioze dhe me “sy të egër” që zbulon se ka para të nivelit profesional -aftësitë mbrojtëse gjatë një grabitjeje në tentativë.

Krahas atij, në film marrin pjesë edhe Jeffrey Donovan, Josh Hartnett, Scott Eastwood, Raul Castillo dhe Post Malone.

Më poshtë mund ta shikoni trajlerin e filmit “Wrath of man”. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat