Nëse jeni të aftë të parashikoni fundin e çdo filmi, këto 10 filma vëmë bast se do t'ju surprizojnë!

Filma

Nëse jeni të aftë të parashikoni fundin e çdo filmi, këto 10 filma vëmë bast se do t'ju surprizojnë!

Më: 5 maj 2021 Në ora: 13:11
Ilustrim

Ekzistojnë 2 lloje filmash: Ata me përfundime "të pritshme", ku ne e kuptojmë direkt se ku po shkon dhe si do të përfundojë dhe ata të cilët na surprizojnë në moment të fundit. Më poshtë gjeni 10 filma si këta të fundit, me histori ndryshe dhe "plot tëists" të shumtë!

The Wife

Get Out

Gone Girl

The Hidden Face

Hold the Dark

Damsel

Whiplash

The Handmaiden

Parasite

Tell No One.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat