Bie nga ballkoni, vdes në sheshxhirim aktori - Bota Sot
Bie nga ballkoni, vdes në sheshxhirim aktori

Filma

Bie nga ballkoni, vdes në sheshxhirim aktori

Më: 15 korrik 2017 Në ora: 08:32
Aktori John Bernecker

Aktori John Bernecker ka vdekur pasi ka rënë nga ballkoni me kokë në dysheme nga një lartësi prej 8 metrash ndërkohë që po xhironte pjesë të serialit “The Walking Dead”.

33-vjeçari u dërgua menjëherë në spital në Atlanta, ku edhe po bëheshin xhirimet, por nuk arriti dot që ti mbijetojë plagëve të marra dhe vdiq një ditë më pas.

Skena që do të bënte kishte për qëllim që ai të binte nga ballkoni por rënia ka qenë e parakohshme dhe jastëku i sigurisë nuk ishte vendosur akoma.

Bernecker u përpoq që të mbahej në kangjellat e ballkonit me të dyja duart sipas ndihmës regjisorit Matthew Goodwin por nuk ka mundur dot dhe rënia me kokë ka qenë fatale.

Xhirimiet e filmit janë pezulluar për momentin.

Image
Pamje nga vendi i ngjarjes
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat