Brenda avionit luksoz të familjes mbretërore të Katarit - Bota Sot
E martë, 15 tetor 2019
  • Brenda avionit luksoz të familjes mbretërore të Katarit

    Familja mbretërore e Katarit ka nxjerrë në shitje avionin Boeing 747-8, i cili për habi ka edhe 10 banjo.

    Brenda tij mbizotëron ngjyra blu dhe e artë, e luksi nuk ka të munguar.

    Avioni mund të mbajë deri në 76 pasagjerë, pa përfshirë këtu 18 anëtarët e stafit.

1 / 9