Zyrtare: Vjen lajm i madh për Kosovën para ndeshjes me Bullgarinë - Bota Sot
Zyrtare: Vjen lajm i madh për Kosovën para ndeshjes me Bullgarinë

Futboll

Zyrtare: Vjen lajm i madh për Kosovën para ndeshjes me Bullgarinë

Më: 24 mars 2019 Në ora: 20:41
Benjamin Kololli

Lajm i jashtëzakonshëm ka ardhur para pak minutave nga kampi i Kosovës. Benjamin Kololli do të luajë ndaj minuta e parë ndaj Bullgarisë. 

Edhe pse u raportua se nuk do të ishte i gatshëm, Kololli duket se ka arritur të rikuperohet dhe të jetë gati për sfidën e nesërme, ka njoftuar gazetari Arlind Sadiku.

Ylli i Zurichut mungoi në ndeshjen miqësore ndaj Danimarkës, ndërsa vendin e tij e zuri Leart Paqarada.

Kololli është pjesë e rëndësishme e formacionit të Bernard Challandes dhe tashmë shanset sa vijnë e rriten për të triumfuar ndaj Bullgarisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...