Nga ëndrra e kombëtares "axurre" te Seria A, 4 klube italiane duan 31-vjeçarin - Bota Sot
Nga ëndrra e kombëtares "axurre" te Seria A, 4 klube italiane duan 31-vjeçarin

Futboll

Nga ëndrra e kombëtares "axurre" te Seria A, 4 klube italiane duan 31-vjeçarin

Më: 30 prill 2019 Në ora: 17:00
Daniel Caligiuri

Daniel Caligiuri, 31 vjeç, ka origjinë italiane dhe tani mund të transferohet në Serinë A. 

Sulmuesi, të cilin Antonio Conte e grumbulloi me kombëtaren në 2015-ën, por pa e aktivizuar në asnjë ndeshje, kërkohet nga Inter, Milan, Roma dhe Lazio. 

Ish-lojtari i Wolfsburg, i cili luan me Schalke-n që nga janari i 2017-ës, mund të transferohet në verën e ardhshme, sipas "Bild". Ai ka shënuar shtatë gola në 28 ndeshje të luajtura në këtë sezon të Bundesliga-s.  

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...