Kah po shkon kroati - Bota Sot
Kah po shkon kroati

Futboll

Kah po shkon kroati

Më: 6 korrik 2019 Në ora: 16:15
Mario Mandzukic

Mario Mandzukic pas largimit të Massimiliano Allegrit po mendon seriozisht për destinacionin e tij të ardhshëm.

Sulmuesi kroat me shumë mundësi do të transferohet në një ekip ku të jetë në qendër të projektit.

Sarri ka në mendje një tjetër skemë që nuk e favorizon kroatin i cili me shumë gjasa mund të rikthehet aty ku ka shkëlqyer më parë, në Bundesliga. Borussia Dortmund kërkon një bomber me eksperiencë dhe 33-vjeçari do të ishte zgjedhja perfekte për trajnerin Lucien Favre, transmeton KJ.

Mbetet për tu arritur akordi personal mes kroatit dhe verdhezinjve ndërsa për kartonin e tij Juventusi kërkon të paktën 15 milionë euro, shumë të cilën klubi gjerman mund ta arrijë përmes bonuseve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...