Arsenali gati për të shitur Koscienlyn - Bota Sot
Arsenali gati për të shitur Koscienlyn

Futboll

Arsenali gati për të shitur Koscienlyn

Më: 16 korrik 2019 Në ora: 15:28
Laurant Koscienly

Arsenali është gati për ta shitur kapitenin e skuadrës së tyre, Laurant Koscienly.

Koscienly i cili është në vitin e fundit të kontratës nuk ka pranuar që të vazhdojë kontratën me Arsenalin dhe ka refuzuar të udhëtojë në Amerikë me ekipin e tij për përgatitjet parasezonale.

Klubi ka hapur proces disiplinor për lojtarin për ketë gjest të ulët që ka bërë, mirëpo raportimi i fundit thotë se ekipi i Unai Emerys do ta shesë lojtarin.

Për lojtarin janë të interesuar shumë ekipe franceze ndër më kryesoret janë Marsielle dhe Bordeaux.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...