Juventus harton plane për Pogban - Bota Sot
Juventus harton plane për Pogban

Futboll

Juventus harton plane për Pogban

Më: 11 gusht 2019 Në ora: 17:23
Paul Pogba

Skuadra italiane, Juventus, është duke i hartuar planet që ta përvetësojë mesfushorin francez, Paul Pogba.

Ky klub dëshpërimisht është duke tentuar që të shesë lojtarë për ta financuar transferimin e Paul Pogbas, shkruan Goal.

Futbollistëve Paulo Dybala dhe Mario Mandzukiq u është ofruar mundësia që t’i bashkohen Manchester United-it; mirëpo të dy ata e kanë refuzuar një gjë të tillë.

Tani Bardh e zinjtë synojnë që Dybalan t’ia shesin PSG-së në mënyrë që ta blejnë Pogban.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...