Coutinho vendos të mos largohet nga Barcelona - Bota Sot
Coutinho vendos të mos largohet nga Barcelona

Futboll

Coutinho vendos të mos largohet nga Barcelona

Më: 12 gusht 2019 Në ora: 09:45
Philippe Coutinho

Philippe Coutinho duket së më në fund ka vendosur rreth të ardhmes së tij.

Ai duket se ka vendosur të qëndroj në Camp Nou, duke ditur se afati kalimtar veror në Angli ka përfunduar.

Sipas prestigjiozes, Marca, ishte vet trajneri Valverde ai i cili po mundohej ta bënte të mundshme largimin e tij, duke përfshirë këtu edhe shkëmbimin me brazilianin tjetër Neymar.

Mirëpo edhe pas interesimit të Arsenalit dhe Tottenham, një gjë e tillë nuk u realizua, kështu që Coutinho mbetet të paktën edhe për një sezon tek ekipi blaugran.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...