Lukaku e Sanchez nuk mjaftojnë, Conte gjen edhe dy super përforcime në Inter

Futboll

Lukaku e Sanchez nuk mjaftojnë, Conte gjen edhe dy super përforcime në Inter

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 11:55
Conte

Inter planifikon edhe dy përforcime para mbylljes së afatit kalimtar të verës.

Alexis Sanchez dhe jo vetëm.

Trajneri i Interit, Antonio Conte ka kërkuar nga drejtuesit e klubit edhe dy përforcime të tjera para mbylljes së afatit kalimtar të verës.

E përditshmja sportive italiane “Tuttosport” raporton se “Nerazzurrët” dëshirojnë të bëjnë edhe një investim për repartin ofanziv duke transferuar Fernando Llorenten nga Tottenham Hotspur.

Mirëpo, Conte e sheh të nevojshëm edhe një blerjë në mesfushë ku ai kërkon ish futbollistin e tij nga Juventus, Arturo Vidal i cili po ashtu është nxjerrë në shitje nga Barcelona.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat