Hazard gati për ndeshjen kundër Levante - Bota Sot
Hazard gati për ndeshjen kundër Levante

Futboll

Hazard gati për ndeshjen kundër Levante

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 11:12
Eden Hazard

Sulmuesi i Realit, Eden Hazard ka qenë në trajnime dhe është i gatshëm për të luajtur kundër Levantes.

Hazard u transferua këtë verë nga Chelsea për 100 milionë euro, transmeton KosovaPress.

Belgu ende nuk ka luajtur këtë sezon pasi vuante nga një lëndim që e mbajti jashtë fushë për një muaj.

“Los Blancos”, do të luajnë këtë të shtunë kundër Levantes në kuadër të javës së katër në La Liga dhe me pas do të ndeshen kundër PSG-së.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...