Ribery, më i mirë se Ronaldo! Ne më lart se ata... Sikur do të fitonin 6-0?! - Bota Sot
Ribery, më i mirë se Ronaldo! Ne më lart se ata... Sikur do të fitonin 6-0?!

Futboll

Ribery, më i mirë se Ronaldo! Ne më lart se ata... Sikur do të fitonin 6-0?!

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 19:21
Rocco Commisso

"Jam shumë i kënaqur! Ishte ndeshje e bukur. Djemtë dhanë zemrën, duke luajtur deri në fund. E patë Ribery 36 vjecc? Luajti më mirë se sa Ronaldo! i patë dy fenomenët italianë që kemi, Chiesa dhe Castrovilli? Juventusi kishte qindra miliona euro mes pankinës dhe fushës, ndërsa ne vetëm 50 mln euro. Duhet të humbisnim 6-0 në teori, por barazuam: jemi më mirë se ata!".

Presidenti i Fiorentinës, Rocco Commisso është shfaqur i lumtur dhe entuziast pas barazimit në Fiorentina-Juventus.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...