Lojtarët e ri të Ballkanit ndezin atmosferën në skuadër - Bota Sot
Lojtarët e ri të Ballkanit ndezin atmosferën në skuadër

Futboll

Lojtarët e ri të Ballkanit ndezin atmosferën në skuadër

Më: 22 janar 2020 Në ora: 10:41
Lojtarët e ri të Ballkanit

Tashmë tek skuadra e Ballkanit është bërë zakon që lojtaret e rijnë ta ndezin atmosferën në skuadër duke kënduar.

Fatin e njëjtë e kanë pasur edhe tri ardhjet e fundit tek skuadra nga Theranda, Mirlind Daku, Arbër Prekazi dhe Roni Gashi.

Këta të tre kanë ndezuar atmosferën në skuadrën e Ballkanit, skuadër e cila gjendet në Turqi për fazën përgatitore për stinorin pranveror të Superligës së Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat