Berisha: Sonte do të bëjmë gjithçka për Kosovën

Futboll

Berisha: Sonte do të bëjmë gjithçka për Kosovën

Më: 3 shtator 2020 Në ora: 16:07
Berisha: Sonte do të bëjmë gjithçka për Kosovën

Valon Berisha ka publikuar një mesazh në faqen zyrtare të tij në Facebook.

Mesfushori i Kombëtares së Kosovës, ka shkruar se do të japing maksimumin për të shënuar fitore.

“Sonte, ne do të bëjmë gjithçka që mundemi për vendin tonë Kosova”, ka shkruar Berisha.

Moldavi – Kosovë zhvillohet në stadiumin “Ennio Tardini” dhe fillon në ora 20:45.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat