Trajneri i Bayernit flet pas humbjes

Futboll

Trajneri i Bayernit flet pas humbjes

Më: 27 shtator 2020 Në ora: 18:47
Trajneri i Bayernit flet pas humbjes

Bajern Mynihu mori një humbje surprizë ndaj Hofenhajmit 4:1. Pas këtij takimi ka dhënë një prononcim të shkurtër trajneri i bavarezëve, Hansi Flik.

“Ishte e qartë se koha do të vinte në një moment.

Komplimente të mëdha për Hofenhajm dhe gjithashtu për Sebastian Hoeneb. Nuk ia hedh fajin lodhjes. Nuk kemi arritur të krijojmë shumë shanse të mira.

Urime Hofenhajmit, ata ishin shumë të mirë sot “, tha Flik.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat