Ka shpresë për Kosovën, Muriqi del negativ në testin e fundit për Covid19

Futboll

Ka shpresë për Kosovën, Muriqi del negativ në testin e fundit për Covid19

Më: 28 shtator 2020 Në ora: 14:49
Vedat Muriqi

Vedat Muriqi ka dalur negativ në testin e fundit që ka bërë për Covid19.

Gazetari  Arlind Sadiku ka njoftuar se Muriqi ka dalur negativ dhe se është duke pritur edhe një rezultat tjetër gjatë ditës së sotme.

Në rast se rezultati i sotëm del përsëri negativ, Muriqi do të kthehet nesër në Romë për tu bashkuar me Lazion.

Kjo do të thoshte që Muriqi do të ishte i gatshëm edhe për ndeshjen shumë të rëndësishme të Kosovës, ndaj Maqedonisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat