Juve-Dybala, kjo është më e reja

Futboll

Juve-Dybala, kjo është më e reja

Më: 30 tetor 2020 Në ora: 19:21
Juve-Dybala, kjo është më e reja

Juventus dhe Paulo Dybala duket se nuk janë akoma afër rinovimit të kontratës.

Agjenti i lojtarit do të kthehet në Argjentinë, me bisedimet që pritet të vazhdojnë më vonë.

Kontrata e Dybala është valide deri në vitin 2022, por skuadra po shtynë në maksimum për të rinovuar me të.

Sipas ‘Tuttosport’, agjenti i Dybala kthehet në Argjentinë pa pasur mundësinë që të takonte Paraticin.

Problemi kryesor për marrëveshjen del të jetë paga e lojtarit. Dybala synon të dyfishojë pagën 7 milionëshe.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat