Berisha dhe Zeneli me Reimsin ndahen baras me Nicen

Futboll

Berisha dhe Zeneli me Reimsin ndahen baras me Nicen

Nga: K.Goca Më: 6 dhjetor 2020 Në ora: 18:56
Berisha dhe Zeneli me Reimsin ndahen baras me Nicen

Reprezentuesit e Kosovës, Valon Berisha dhe Arbër Zeneli, me ekipin e Reimsin vetëm një pikë e fituan në konak të tyre në duel me Nicen.

Ballafaqimi mes këtyre skuadrave përfundon pa gola në kuadër të javës së 13-të të kampionatit francez. 

Berisha dhe Zeneli u paraqitën titullarë, ky i fundit u zëvendësua në minutën e 66-të. 

Barazim aspak i mirë për Reimsin për faktin se e mban ende në pjesën e poshtme të tabelës. 

Nice renditet në vend të 11-të me 18 pikë, ndërsa Reims është i 18-ti me 10 sosh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat