Jose Mourinho ia ka vënë syrin futbollistit të Realit

Futboll

Jose Mourinho ia ka vënë syrin futbollistit të Realit

Më: 9 janar 2021 Në ora: 09:05
Eder Militao

Mourinho e do Militaon në Tottenham.

Tottenhami është i interesuar për ta transferuar mbrojtësin e Real Madridit, Eder Militao.

22-vjeçari nuk ka luajtur shumë që kur i është bashkuar Madridit nga Porto në vitin 2019 dhe Mundo Deportivo beson se ai mund të largohet në janar.

Jose Mourinho e pëlqen brazilianin dhe do ta dëshironte në Tottenham.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat