Shqiptari me Leeds kokulur

Futboll

Shqiptari me Leeds kokulur

Nga: K.G. Më: 16 janar 2021 Në ora: 17:55
Maupay

Futbollisti shqiptar, Ezgjan Alioski, me ekipin e Leeds Utd, mbeten duarthatë në stadiumin "Elland Road" në Leeds, duke pësuar humbje me rezultat 1:0 nga Brightoni. 

Maupay në minutën e 17-të realizon për fitoren e skuadrës udhëtuese. 

Alioski u paraqit standard, duke u zëvendësuar në minutën e 67-të.

Leeds renditet në pozitën e 12-të me 23 pikë dhe ka 6 më shumë se Brighton, që është në vend të 16-të.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat