Çfarë pritet për Rrahmanin?

Futboll

Çfarë pritet për Rrahmanin?

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 17:04
Çfarë pritet për Rrahmanin?

Napoli dhe Benevento pritet që të ndeshen sot në kuadët të Serie A.

Tashmë janë publikuar formacionet e mundshme të dy ekipeve dhe aty është edhe kapiteni i Kosovës, Amir Rrahmani, i cili pritet të jetë startues.

Napoli: Ospina; Di Lorenzo, Rrahmani, Koulibaly, Ghoulam; Fabian Ruiz, Bakayoko; Politano, Zielinski, L. Insigne; Mertens.

Benevento: Montipò; Depaoli, Tuia, Barba, Foulon; Hetemaj, Schiattarella, Viola; Ionita, Caprari; Lapadula.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat