Infektohet me Covid-19, mungon ndaj Barcelonës

Futboll

Infektohet me Covid-19, mungon ndaj Barcelonës

Më: 3 mars 2021 Në ora: 16:12
Infektohet me Covid-19, mungon ndaj Barcelonës

Moise Kean do të mungojë në ndeshjen kthyese ndaj Barcelonës në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Mauricio Pochettino do të jetë pa njërin nga sulmuesit kryesor për këtë ndeshje, për arsye se ai është infektuar me COVID-19.

Barcelona dhe PSG do të luajnë ndeshjen e kthimit në Parkun e Princave më 11 mars nga ora 21:00.

Përpos tij, mungesë tjetër pritet të jetë edhe Neymari, i cili nuk është i gatshëm për këtë ndeshje.

PSG kanë fituar ndeshjen e parë në Camp Nou me rezultat 4:1.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat