Fitore e vështirë e Tottenhamit

Futboll

Fitore e vështirë e Tottenhamit

Nga: K.G. Më: 4 mars 2021 Në ora: 21:06
Fitore e vështirë e Tottenhamit

Tottenham importon tre pikë dhe shumë domethënëse në duel me Fulhamin. 

Në ballafaqimin e skuadrave londineze, spursat dolën triumfues dhe përforcojnë hapin drejt katër vendeve të para. 

Tottenham shënoi fitore me rezultat minimal 1:0 kundër Fulhamit, në takimin që u luajt në stadiumin "Crawen Cottage". 

Futbollisti Adarabioyo shënoi autogol në minutën e 19-të.

Tottenham është në vend të tetë me 42 pikë dhe Fulham i 18-ti me 23 sosh pas 28 jave në Premier League.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat