Çfarë po ngjan me Dembelen?

Futboll

Çfarë po ngjan me Dembelen?

Më: 15 prill 2021 Në ora: 18:22
Çfarë po ngjan me Dembelen?

Sulmuesi Osman Dembele, ka refuzuar rinovimin e kontratës me skuadrën e Barcelonës, teksa shkak mund të jenë bërë zërat për një transferim të tij tek skuadra e PSG-së.

Dembele, të cilit i skadon kontrata në qershor të vitit 2022 ka refuzuar të rinovojë kontratën më katalanasit dhe pse merr plot 12 milion euro në sezon.

Sipas mediave të huaja emri i sulmuesit francez është lidhur më një transferim të tij të mundshëm në Francë tek PSG-ja.

Në kampin tjetër e ardhmja e Mbappes është e paqartë dhe Dembele cilësohet si zëvendësuesi perfekt i bashkëkombësit të tij..

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat