Derbi në Prishtinë

Futboll

Derbi në Prishtinë

Më: 23 prill 2021 Në ora: 11:21
Derbi në Prishtinë

Në fundjavë do të zhvillohet java e 24-të në Grupin B të Ligës së Parë.

Skuadra lidere e këtij grupi, Ulpiana, do të jetë nikoqire e KEK-ut.

Skuadra tjetër që po lufton për të hyrë në Superligë dhe që renditet e dyta, Flamurtari, pret 2 Korrikun.

Ndeshje interesante pritet të jetë edhe ajo mes Vitisë dhe Ferizajt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat